Organizacje Studenckie

Studenckie Koła Naukowe

SKN Biomechaników Sportu; dr Andrzej Mroczkowski a.mroczkowski@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Chirurgii Ogólnej; dr hab. n. med. Dawid Murawa d.murawa@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Fizjologii i Patofizjologii; dr hab. Agnieszka Zembroń-Łacny, prof. UZ a.zembron-lacny@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Genetyki Klinicznej; dr n. med. Tomasz Huzarski t.huzarski@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Medycyny Kosmicznej; dr hab. Agnieszka Ziółkowska, prof.UZ, a.ziolkowska@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Medycyny Ratunkowej; dr n med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska s.brzozowska-mankowska@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Medycyny Sportowej; mgr Barbara Morawin b.morawin@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Mikrobiologii Lekarskiej; dr Sylwia Andrzejczak-Grządko s.andrzejczak-grzadko@wnb.uz.zgora.pl

SKN Motoryki Sportowej; dr Mateusz Rynkiewicz m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Neurochirurgii; dr Piotr Defort p.defort@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu; lek. med. Dawid Kawka kontakt@dawidkawka.pl

SKN Profilaktyki i Promocji Zdrowia; „36,6”; dr Joanna Hoffman-Aulich j.hoffmann-aulich@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Radiologii; dr n. med. Wojciech Wierzchołowski w.wierzcholowski@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Salus; dr Jolanta Chmielowiec j.chmielowiec@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Stanów Nagłych; lek. med. Szymon Michniewicz s.michniewicz@wlnz.uz.zgora.pl

Oddział-Zielona Góra Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland

budynek F, pok. 206
ul. Zyty 28
65-046 Zielona Góra

ifmsazg@gmail.com
http://ifmsa.pl/
http://peersupport.ifmsa.pl/zielona_gora

Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego

DS. Rzepicha, pok. 19
ul. Podgórna 50B
65-245 Zielona Góra

Tel.:+48 603 747 486

ps@org.uz.zgora.pl
www.samorzad.uz.zgora.pl

Aktualności

Wywiad z prof. Maciejem Banachem “Restrykcyjne diety mogą zrujnować zdrowie”

https://polskiobserwator.de/zdrowie_/uwazaj-restrykcyjne-diety-moga-zrujnowac-zdrowie/

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza na III edycję Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/badania-kliniczne-i-biomedyczne-badania-naukowe 
Informator


Instrukcja pracy z modułem e-index w ramach programu PracNet

Instrukcja

Jeszcze nie lekarze, a już świetni chirurdzy. Studenci UZ wywalczyli mistrzostwo!

Artykuł: https://www.wzielonej.pl/informacje/uczelnia/jeszcze-nie-lekarze-a-juz-swietni-chirurdzy-studenci-walcza-o-mistrzostwo/
Relacja wideo 1: https://youtu.be/qXINnlRHsJM
Relacja wideo 2: https://streamable.com/4jb4g


UZ blisko nowoczesnego pielęgniarstwa. W styczniu ruszy centrum symulacji

Artykuł: https://www.wzielonej.pl/informacje/uczelnia/uz-blisko-nowoczesnego-pielegniarstwa-w-styczniu-ruszy-centrum-symulacji/


Movember, fantomy i studenci. Nie ma co się krępować, gdy stawką jest życie

Artykuł: http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,24144809,movember-i-studenci-nie-ma-co-sie-krepowac-gdy-stawka-jest.html

W dniu 5 października br. Walne Zebranie Członków dokonało wyboru członków Zarządu IFMSA - Oddział Zielona Góra na rok 2018/2019. Gratulacje!

Prezydent Oddziału: Aleksandra Buczek,
Skarbnik Oddziału: Paweł Bednarek,
Sekretarz Oddziału: Milena Matuszczak,
Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych: Julia Maria Komorzycka,
Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Publicznego: Weronika Malach,
Koordynator Lokalny ds. Edukacji Medycznej: Karol Nowak,
Koordynator Lokalny ds. Praw Człowieka i Pokoju: Piotr Zieliński,
Delegat Oddziału: Julia Maria Komorzycka

Zapraszamy na stronę IFMSA http://zielonagora.ifmsa.pl/pl/homepage/


Narodowe Centrum Nauki nabór wniosków w konkursach Opus 16, Preludium 16, Sonata 14, Bethoven Classic 3, Bethoven Life 1, Miniatura 2

https://www.ncn.gov.pl/finansowanie-nauki/konkursy/harmonogram

Zarząd Województwa Lubuskiego ogłosił II nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kierunku lekarskiego

http://bip.lubuskie.pl/688/2773/Pomoc_materialna_dla_studentow_kierunkow_lekarskich_-_drugi_nabor_wnioskow/

previous | next | page 1/15

Kalendarz wydarzeń

23
01.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału

20
02.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału

23
02.2019
09:30

Lubuski Oddział Lekarzy rodzinnych zaprasza na Akademię Tyreologii Praktycznej

Hotel For Rest

20
03.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału

24
04.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału

22
05.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału

26
06.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału

18
07.2019
12:00

Posiedzenie Rady Wydziału