Opiekunowie Roczników

KIERUNEK LEKARSKI
Rok studiów Opiekun Dane kontaktowe
I dr n. med. Joanna Łupicka j.lupicka@wlnz.uz.zgora.pl
II lek. med. Tomasz Zemleduch t.zemleduch@wlnz.uz.zgora.pl
III lek. med. Piotr Makarewicz p.makarewicz@wlnz.uz.zgora.pl
IV dr n. med. Piotr Deford p.defort@wlnz.uz.zgora.pl
 
KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO
(stacjonarne)
Rok studiów Opiekun Dane kontaktowe
I mgr Monika Lato-Pawłowska m.lato-pawlowska@wpsnz.uz.zgora.pl
II mgr Beata Wudarczyk b.wudarczyk@wlnz.uz.zgora.pl
III dr Justyna Jasik-Pyzdrowska j.jasik-pyzdrowska@wlnz.uz.zgora.pl
 
KIERUNEK RATOWNICTWO MEDYCZNE
(stacjonarne, niestacjonarne)
Rok studiów Opiekun Dane kontaktowe
I mgr Marcin Mańkowski m.mankowski@wlnz.uz.zgora.pl
 
KIERUNEK WYCHOWANIE FIZYCZNE I stopnia
(stacjonarne)
Rok studiów Opiekun Dane kontaktowe
I dr Mateusz Rynkiewicz m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl
II mgr Bartłomiej Hes b.hes@wlnz.uz.zgora.pl
III dr Ewa Nowacka-Chiari e.chiari@wlnz.uz.zgora.pl
(niestacjonarne)
Rok studiów Opiekun Dane kontaktowe
I dr Ewa Nowacka-Chiari e.chiari@wlnz.uz.zgora.pl
II dr Andrzej Mroczkowski a.mroczkowski@wlnz.uz.zgora.pl
 
KIERUNEK WYCHOWANIE FIZYCZNE II stopnia
(stacjonarne)
Rok studiów Opiekun Dane kontaktowe
I dr hab. Halina Guła–Kubiszewska h.gula-kubiszewska@wlnz.uz.zgora.pl
II mgr Bartłomiej Hes b.hes@wlnz.uz.zgora.pl
(niestacjonarne)
I - -
II mgr Bartłomiej Hes b.hes@wlnz.uz.zgora.pl

Aktualności

White Coat Party

Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego, IFMSA-Poland Oddział Zielona Góra oraz Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na kolejną edycję imprezy wydziałowej White Coat Party!   

Gwarantujemy świetną zabawę i okazję do poznania nowych ludzi.

POMORSKO-MAZOWIECKA Konferencja Alergologiczna

http://klr.szczecin.pl/wp-content/uploads/2019/10/Konferencja2019.pdf


XIV KONFERENCJA NA TEMAT TRANSPLANTACJI I KRWIODAWSTWA

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego po raz kolejny organizuje zbiórkę krwi.

Każdy kto weźmie w niej udział otrzyma o Pani Marszałek pomidory. Oczywiście oprócz pomidorów będzie też klasyczny pakiet regeneracyjny (tzw. ekwiwalent kaloryczny), czyli czekolady i słodki napój. Do tej pory, podczas zbiorek Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa „wzbogaciło” się od  2015 r. o prawie 300 litrów krwi! Jednak z uwagi na szybko „topniejące” zapasy w banku krwi organizowana jest kolejna akcja.  

Czerwony krwiobus stanie na parkingu przy urzędzie marszałkowskim w środę,  24 lipca w godz. od 9.00 do 14.00. Na krwiodawców czekać będzie także wakacyjna strefa relaksu.

Pamiętajmy - dzień przed oddaniem krwi warto jest się dobrze nawodnić, a w dniu badania obowiązkowo należy zjeść śniadanie!


Studenci lekarskiego; praktyki wakacyjne na Krecie

"W ramach umowy partnerskiej województwa lubuskiego z Kretą dwoje studentów medycyny Uniwersytetu Zielonogórskiego - Olga Grodzka i Piotr Wośkowiak - przebywa obecnie na praktykach na wyspie (...)"

http://lubuskie.pl/news/25684/27/Studenckie-praktyki-na-Krecie/



Uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku “pielęgniarstwo”

Prof. Marcin Zaniew znalazł się wśród autorów jednego z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych Nature Genetics i American Journal of Human Genetics

http://www.infoserwis.uz.zgora.pl/index.php?sukces-prof-marcina-zaniewa-z-katedry-pediatrii-wydziau-lekarskiego-i-nauk-o-zdrowiu-uz

previous | next | page 1/17

Kalendarz wydarzeń

19
10.2019
10:00

I Zielonogórskie spotkania ginekologów i położników; Konferencja naukowa “Patologia szyjki macicy”

14
11.2019
08:00

Kurs całkowita i nadpochwowa histerektomia laparoskopowa