Biuro Karier UZ zaprasza na warsztaty

Biuro Karier UZ zaprasza na warsztaty

biuro-karier.JPG

"Nie daj się zjeść stresowi na egzaminie- warsztat stresowy ale nie stresujący"
  
Stres, zgrzytanie zębami oraz sumujące się na koncie żaka egzaminy warunkowe spędzają sen z powiek niejednemu, prawdziwemu studentowi. Czy sesja zimowa jest na tyle trudnym do przezwyciężenia tworem, że nie da się nic z tym zrobić? Czy musimy pogodzić się ze stresem, nieprzespanymi nocami i znerwicowaniem na samą myśl o egzaminie? Otóż nie!

termin:       31 stycznia 2017
godzina:     9.00 - 12.00
miejsce:     s. 103R (Kampus B, budynek  A-17)

 

„Zarządzanie sobą w czasie”

Warsztat oparty na grze interakcyjnej mającej na celu poznanie technik zarządzania sobą w czasie oraz przećwiczenie ich zastosowania.
  
Uczestnik pozna metody zarządzania sobą w czasie min. matryca Eisenhowera, metoda Pareto, Metoda 60/40. Będzie umiał przełożyć wiedzę zdobytą podczas warsztatów na praktykę. Będzie świadomy jak ważne jest planowanie działań. Uczestnik będzie umiał wyznaczać priorytety. To szczególnie ważne przed sesją...

termin:       1 luty 2017
godzina:     9.00 - 12.00
miejsce:     s. 103R (Kampus B, budynek  A-17)

Zapisy na stronie www.bk.uz.zgora.pl – zakładka warsztaty http://www.bk.uz.zgora.pl/index.php?warsztaty

Aktualności

White Coat Party

Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego, IFMSA-Poland Oddział Zielona Góra oraz Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na kolejną edycję imprezy wydziałowej White Coat Party!   

Gwarantujemy świetną zabawę i okazję do poznania nowych ludzi.

POMORSKO-MAZOWIECKA Konferencja Alergologiczna

http://klr.szczecin.pl/wp-content/uploads/2019/10/Konferencja2019.pdf


XIV KONFERENCJA NA TEMAT TRANSPLANTACJI I KRWIODAWSTWA

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego po raz kolejny organizuje zbiórkę krwi.

Każdy kto weźmie w niej udział otrzyma o Pani Marszałek pomidory. Oczywiście oprócz pomidorów będzie też klasyczny pakiet regeneracyjny (tzw. ekwiwalent kaloryczny), czyli czekolady i słodki napój. Do tej pory, podczas zbiorek Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa „wzbogaciło” się od  2015 r. o prawie 300 litrów krwi! Jednak z uwagi na szybko „topniejące” zapasy w banku krwi organizowana jest kolejna akcja.  

Czerwony krwiobus stanie na parkingu przy urzędzie marszałkowskim w środę,  24 lipca w godz. od 9.00 do 14.00. Na krwiodawców czekać będzie także wakacyjna strefa relaksu.

Pamiętajmy - dzień przed oddaniem krwi warto jest się dobrze nawodnić, a w dniu badania obowiązkowo należy zjeść śniadanie!


Studenci lekarskiego; praktyki wakacyjne na Krecie

"W ramach umowy partnerskiej województwa lubuskiego z Kretą dwoje studentów medycyny Uniwersytetu Zielonogórskiego - Olga Grodzka i Piotr Wośkowiak - przebywa obecnie na praktykach na wyspie (...)"

http://lubuskie.pl/news/25684/27/Studenckie-praktyki-na-Krecie/Uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku “pielęgniarstwo”

Prof. Marcin Zaniew znalazł się wśród autorów jednego z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych Nature Genetics i American Journal of Human Genetics

http://www.infoserwis.uz.zgora.pl/index.php?sukces-prof-marcina-zaniewa-z-katedry-pediatrii-wydziau-lekarskiego-i-nauk-o-zdrowiu-uz

previous | next | page 1/17

Kalendarz wydarzeń

14
11.2019
08:00

Kurs całkowita i nadpochwowa histerektomia laparoskopowa